ویژگی‌ها و امکانات لو رفته رابط کاربری MIUI 13

ویژگی های جدید MIUI 13

Piuinika Web، با استناد به‌درزهای مختلف در Weibo، برخی از ویژگی های آینده MIUI 13 را پیش از انتشار رسمی لیست کرده است.

همانطور که گفتیم انتظار می‌رود شیائومی MIUI 13 درحوالی شهریور و یا مهرماه منتشر شود. گزارش جدید، با استناد به منابع مختلف، ویژگی‌های مورد انتظار برای گوشی‌های Mi را ذکر کرده است. Piunika Web نشان می‌دهد که یکی از ویژگی های جدید MIUI که اواخر امسال نیز ارائه می‌شود، Gesture Turbo 2.0 است که به‌احتمال زیاد انیمیشن‌های ژست‌های حرکتی را بهبود می بخشد. شیائومی همچنین احتمالاً ویژگی جدیدی به نام “Small Window” را معرفی خواهد کرد؛ با این حال و درحال‌حاضر، درباره این ویژگی اطلاعات زیادی در دسترس نیست. این گزارش بیان می‌کند که این قابلیت می‌تواند مربوط به انطباق برنامه MIUI Cleaner برای پنجره شناور MIUI 13 باشد.

ویژگی های جدید MIUI 13

همچنین شایعه شده است که شیائومی قصد دارد تا تغییراتی را در کنترل سنتر ایجاد می‌کند. به‌عنوان مثال، اعلان مربوط به کنترل موزیک اکنون از پنل اعلان‌های دیگر، به مرکز کنترل سنتر منتقل شده است. سرانجام، ویژگی جدیدی به نام Natural Touch 2.0 نیز در دست کار است که به‌احتمال زیاد از موتور هپتیک گوشی برای بهبود پاسخ لمسی استفاده می‌کند. تمامی این قابلیت‌ها هنوز به‌صورت رسمی تأیید نشده‌اند؛ بنابراین، آنها را با کمی شک و تردید در نظر بگیرید.

ویژگی های جدید MIUI 13

گزارشات پیشین همچنین بیان می‌کردند که شیائومی در بروزرسانی بعدی خود، ویژگی Memory Expansion را معرفی خواهد کرد. این قابلیت مشابه ویژگی رم مجازی است که هم‌اکنون در تلفن‌های Vivo یافت می‌شود. کارکرد آن نیز به این صورت است که از حافظه داخلی تلفن برای ارائه حافظه رم موقت بیشتر در صورت لزوم استفاده می‌شود. ویژگی‌های دیگری مانند Memory Fusion Technology و Floating Game Window نیز در این نسخه در دست کار می‌باشند.

دیدگاه ها 0

درباره این مطلب دیدگاهی ارسال کنید