شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی تی ای استار را به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت تی تی استار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری تی تی استار و سایر خدمات ارائه شده توسط تی تی استار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات تی تی استار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تی تی استار از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تی تی استار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تی تی استار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر و حریم خصوصی

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تی تی استار اقدام کند.
همچنین از آنجا که تی تی استار یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
جهت ثبت نام شماره تماس , ایمیل جهت ارسال فاکتور , نام کاربری و آدرس برای بهبود و روند کاری الزامی میباشد,تی تی استار به حریم خصوصی کاربران احترام میگذارد و متعهد به حفاظت اطلاعات شخصی کاربران میباشد

شرایط و قوانین استفاده از سوپرمارکت آنلاین تی تی استار

هنگامی که کالا توسط پیک به دست شما میرسد موظف هستید همان لحظه کالای سفارشی خودرا ازجمله سالم بودن کالا و تاریخ انقضای کالا را چک نموده و درصورت ایراد کالای مورد نظر خود را به پیک تحویل داده و پیک به پشتیبانی اطلاع خواهد داد و در صورت تایید پشتیبانی کالا مرجوع خواهد شد در صورت نیاز مشتری  کالا تعویض میگردد بدونه هزینه پیک و یا هزینه کامل کالا عودت خواهد شد.

 

شرایط و قوانین کالاها در فروشگاه تی تی استار

هر کالایی که سفارش میدهید چه برقی و چه غیر برقی همان لحظه ای که پیک به دست شما میرساند موظف هستید چک و تست کنید و در صورت بروز مشکل کالای مشخص توسط همان پیک و با هماهنگی لازم با پشتیبانی مورد تعویض و یا عودت خواهد میگیرد